Про компанію
Універсальний Програмний РРО
Чек-онлайн - ваша касова незалежність
Наша ціль - створити можливість підвищити дохідність за рахунок використання інновацій по фіскалізації незалежно від об’єму реалізації послуг та розміру бізнесу.

Ми допомагаємо інтегрувати розрахунково-касові системи торгових підприємств з фіскальним сервером ДПС, що знижує витрати на фіскалізацію та спрощує роботу касирам, технічному персоналу та бухгалтерам.

Наші клієнти, котрі вже стали надійними партнерами часто звертаються з потребою інтеграції з ПРРО самописних або комерційних облікових систем на базі 1С, IIKO, Odoo, R-keeper. У цьому випадку ми підбираємо вже готове рішення або пропонуємо пройти інтеграцію із сервером ДПС, використовуючи пРРО “ЧекОнлайн”.

До нас звертаються, коли потрібно:
Швидко запустити новий ПРРО.
Замінити апаратний РРО програмним РРО.
Ми завжди орієнтовані на синергію, тому не лише встановлюємо програмне забезпечення, а й проводимо консультації з питань впровадження ПРРО. Ми, як розробники, займаємося цим питанням 24/7 більше року і добре розуміємося не тільки на технічних аспектах, а й у касовій дисципліні, питаннях реєстрації, а також експлуатації пРРО.
Наш досвід, помножений на мотивацію створити прості та зрозумілі умови для бізнесу, допоможе знайти відповідь на будь-яке Ваше запитання та запропонувати оптимальне рішення.


Ми успішно реалізували проекти із найбільшими учасниками сегментів ринку: від мереж будівельних гіпермаркетів до фінансових інститутів. "ЧекОнлайн" проводить нативні інтеграції з популярними обліковими системами: IIKO, 1C BAS (УТП, Роздріб, Бухгалтерія), що дозволило нашим клієнтам використовувати пРРО у різних галузях ведення бізнесу: інтернет-магазини, ресторани, кафе, готелі, рітейл, б'юті-індустрія, аптеки, ломбарди, робота з фіатними та цифровими валютами.Наші клієнти 
Вам необхідно реорганізувати та вдосконалити продаж товарів чи послуг?
Немає нічого простішого: залиште заявку на сайті. Ми якнайшвидше зв'яжемося з вами та запропонуємо оптимальний шлях рішення, розроблений для Вашої компанії.

Контакти